Powiatowy urząd pracy w sosnowcu

Pobierz

Obserwuj.. Obserwuj.. Obserwuj.. Pozwala nam to zapewnić maksymalną wygodę przy korzystaniu z naszych serwisów poprzez zapamiętanie Twoich preferencji i ustawień na naszych stronach.na obowiązującym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sosnowcu druku.. 32 e-mail: zobacz dojazd.. Pracownik administracyjno-biurowy.. Urząd Statystyczny Oddział, Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec; JRG Sosnowiec Centrum, Klimontowska 21, 41-200 Sosnowiec; Kapliczka upamiętniająca miejsce potyczki Powstańców z 1863 rok, Korczaka Janusza 7, 41-200 Sosnowiec1 ZASADY PRZYZNAWANIA PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W SOSNOWCU BONÓW SZKOLENIOWYCH Podstawa prawna: art. 66k ustawy z dnia r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r., poz. 674, z późn.. Adres urzędu.. Zajmuje się krajowym pośrednictwem pracy, poradnictwem zawodowym, ogranizuje szkolenia i staże, wspiera w znalezieniu zatrudnienia niepełnosprawnych.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu: Przeprowadzenie szkolenia grupowego dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sosnowcu w zakresieUprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV i powyżej z pomiarami: 2016-03-21 2016-03-30: Sosnowiec: usługi:17 marca, w siedzibie MCK OHP Sosnowiec odbyło się spotkanie pośrednika pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Sosnowcu, Magdaleny Padacz, oraz doradcy zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu, Magdaleny Gątkiewicz..

Szukaj pracy według:Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.

Sposób kontaktu: za pośrednictwem urzędu.. Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. Drukuj.. 1 dzień.. 3.Urząd Pracy w Sosnowcu.. Obserwuj.. Drukuj.. Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. 544 osoby lubią to.. Obserwuj.. ul. Rzeźnicza 12 41-200 Sosnowiec.. PUP w Sosnowcu oferuje wiele form aktywizacji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. ABC bezrobotnego i poszukującego pracy Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne osobom bezrobotnym i poszukującym pracy - od możliwości rejestracji w Urzędzie Pracy poprzez prawa i obowiązki oraz możliwości uzyskania pomocy po .Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu znajduje się przy ulicy Rzeźniczej 12..

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.

Wniosek może być uwzględniony po spełnieniu przez wnioskodawcę warunków określonych w ustawie, niniejszych zasadach, gdy jest prawidłowo sporządzony oraz gdy Urząd dysponuje środkami na jego sfinansowanie.. Drukuj.. 32 e-mail: zobacz dojazd.. Drukuj.. Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu obsługuje bezrobotnych i poszukujących pracy, dokonując rejestracji, wydawania świadczeń i decyzji administracyjnych.. Robotnik magazynowy/czynności magazynowe.. Wymagane dokumenty: skierowanie.. ul. Rzeźnicza 12 41-200 Sosnowiec.. Typ urzędu.. 6 godz. Obserwuj.. Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny .. Włącz job alert.. Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu.. Wpisz żądaną frazę .Powiatowy Urząd Pracy znajduje się w Sosnowcu w województwie śląskim.. Drukuj.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu Paweł Kania 322978716.. Sposób kontaktu: za pośrednictwem urzędu.. Wpisz żądaną frazę .Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. Sosnowiec-Pieńki.. Będzin.. Sposób kontaktu: za pośrednictwem urzędu.. Włącz job alert.. Kontakt telefoniczny.. Obserwuj.. Włącz job alert.. Obserwuj.. Dojazd do urzędu - nawigacja..

).Kliknij, żeby zarejestrować się jako bezrobotny w powiatowym urzędzie pracy z wykorzystaniem Internetu.

Włącz job alert.. Obserwuj.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu - inne Instytucje, Urzędy, Kościoły w pobliżu.. Działa on od 2000 roku.. Drukuj.. Mysłowice.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. ABC bezrobotnego i poszukującego pracy Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne osobom bezrobotnym i poszukującym pracy - od możliwości rejestracji w Urzędzie Pracy poprzez prawa i obowiązki oraz możliwości uzyskania pomocy po .Kliknij, żeby zarejestrować się jako bezrobotny w powiatowym urzędzie pracy z wykorzystaniem Internetu.. Dyrektorem PUP w Sosnowcu jest Andrzej Madej, zaś jego zastępcą jest Jolanta Goncerz.. Wymagane dokumenty: skierowanie.. 3 dni.. Nadzór nad działalnością Urzędu sprawuje Zarząd Powiatu Sosnowiec.Kliknij, żeby zarejestrować się jako bezrobotny w powiatowym urzędzie pracy z wykorzystaniem Internetu.. Obserwuj.Zobacz profil firmy Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu na GoldenLine.pl.. Drukuj.Na potrzeby naszej witryny korzystamy z plików cookie w celu personalizacji treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronie.. Sosnowiec.. Urząd Pracy.. Włącz job alert.. Poniżej znajdują się dane teleadresowe do poszczególnych działów w Urzędzie Pracy w Sosnowcu: Oferty pracy można także zobaczyć w naszym portalu w dziale ogłoszeniowym Praca..

Czytaj więcejInformacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.

w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sosnowcu ruszy internetowy system umawiania wizyt w Urzędzie dla osób chcących się zarejestrować jako osoba bezrobotna lub poszukująca pracy (pierwszy wolny termin rezerwacji wizyty - 14.10.2021r.. Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny.. Włącz job alert.. Sposób kontaktu: za pośrednictwem urzędu.. Najnowsze informacje i opinie o firmie Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. Naszym zadaniem jest udzielanie wsparcia osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom poszukującym pracowników do swojej firmy lub przedsiębiorstwa.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu Paweł Kania 322978716. zm.); Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobu prowadzenia usług rynku .Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. Urzędy Sosnowiec.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu Anna Mazur 322978733.. Obserwuj.. Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. Podczas spotkania om.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu Izabela Pietraszek 322978747.. Włącz job alert.Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu Barbara Dusza 322978737.. Sposób kontaktu: za pośrednictwem urzędu.. Obserwuj.. Wymagane dokumenty: I kontakt osobisty, telefoniczny.. Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. Obserwuj.. Usługa realizowana przez Wojewódzkie Urzędy Pracy: .. Rzeźnicza 12 41-200 Sosnowiec Polska.. Włącz job alert.. Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.. Drukuj.. ABC bezrobotnego i poszukującego pracy Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne osobom bezrobotnym i poszukującym pracy - od możliwości rejestracji w Urzędzie Pracy poprzez prawa i obowiązki oraz możliwości uzyskania pomocy po .Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu jako jednostka organizacyjna powiatu wchodzi w skład administracji zespolonej Powiatu Sosnowiec.. Powiatowy Urząd Pracy jest jednostką sektora finansów publicznych działającą w formie jednostki budżetowej.. Wsparcie na ochronę miejsc pracy z FGŚP dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną - Sklepiki szkolne (15gga1) - zakończony nabór Świadczenia na rzecz ochrony miejsc pracy na dofinansowanie wynagrodzenia pracowników z .Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu, Sosnowiec..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt