Ozdobny wzór na tkaninie krzyżówka

Pobierz

HAFTOWAĆ .Hasło do krzyżówki "ozdobny wzór na tapecie" w słowniku szaradzisty W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "ozdobny wzór na tapecie" znajduje się 1 opis do krzyżówki.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "ozdobny wzór wycięty z tkaniny lub skóry, naszyty na inną tkaninę" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "geometryczny wzór na tkaninie" znajduje się 290 opisów do krzyżówki.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła " ozdobny wzór na tkaninie " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.. wzór, jaki tworzy nitka na tkaninie lub wzór powstałej dzianiny - Hasło do krzyżówkiLista rozwiązań dla określenia tkanina na zasłony z krzyżówki.. K bardzo szybki Bill.Hasło ORNAMENT WYSZYTY NA TKANINIE - 4 liter - Definicje do hasła ORNAMENT WYSZYTY NA TKANINIE Rozwiązania .. Słowo draperia posiada 4 synonimy w słowniku synonimów.. JODEŁKA.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "ozdobny wzór wyszyty na tkaninie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.ozdobny wzór - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "ozdobny wzór": AŻUR HAFT APLIKACJA MAKATA KILIM LAMPAS DESEŃ MOZAIKA KRATA IDEAŁ OKAZ MODŁA ETOS PORTAL FASON SZABLON NORMA FORMUŁA ADAMASZEK OPALPoniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę wyszywać wzór na tkaninie, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania..

ozdobny wzór na tkaninie lub posadzce.

Lista słów najlepiej pasujących do określenia "ozdobny wzór na tapecie": NADRUK MAKATA KILIM LAMPAS DESEŃ WZOREK AŻUR HAFT APLIKACJA KAPA CZARA MIRT CEKIN PATERA WAZON ARRAS LAKA APASZKA SAFARI DIADEM.. wzór jak drzewko iglaste.ozdobny wzór na tkaninie lub posadzce: groszki: deseń na tkaninie w kształcie kółeczek: drukować: odbijać, wyciskać, wytłaczać desenie na tkaninie: Grochy: deseń na tkaninie w kształcie kółeczek: raport: fragment powtarzanego wzoru lub splotu na tkaninieodbijać, wyciskać, wytłaczać desenie na tkaninie: deseń: ozdobny wzór na tkaninie lub posadzce: JODEŁKA: drzewko iglaste lub wzór na tkaninie: lansowanie: wykonywanie wzoru na tkaninie dodatkowym wątkiem: liserć: technika wykonywania wzoru na tkaninie wątkiem podstawowymrykowisko na tkaninie ★★★ KRATA: geometryczny wzór na tkaninie ★★★ BRATKI: kolorowe kwiatki z rabaty ★★★ KRATKA: deseń na tkaninie; pepitka ★★★ LAURKA: kartonik w kwiatki na Dzień Matki ★★ dusia_str: PEPITA: drobna kratka na tkaninie ★★★ RABATA: na niej kwiatki ★★★ JODEŁKA: wzór na tkaninie ★★★ RABATKA: tam kwiatki ★★★ WINIETA: ozdobne kwiatki na stronie tytułowej "Matki" ★★★ mariola1958: ZAŁAMEK: zagięcie na tkaninie .Hasło do krzyżówki "ozdobny wzór wyszyty na tkaninie" w słowniku szaradzisty..

Hasło do krzyżówki "ozdobny wzór na tkaninie" w leksykonie krzyżówkowym.

Hasło Opisy do hasła Nowy wpis.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Dodatkowo jest delikatnie elastyczna, co poprawia jej ułożenie, oraz trwała, gdyż zastosowany do jej produkcji surowiec charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością na rozrywanie i ścieranie.. HAFTOWANIE.plamki na tkaninie (deseń) ★★★ dusia_str: DZIWER: falisty deseń na lufach strzelb ze stali damasceńskiej ★★★★★ Marian7_2008: GROCHY: deseń w kształcie krążków ★★★ KRATKA: deseń na tkaninie; pepitka ★★★ MAZAJE: deseń z plam, na tkaninie ★★★ PEPITA: deseń z dwukolorowej kratki ★★★★★ RZUCIK: drobny deseń na tle ★★★★ ŁĄCZKA: deseń w drobne kwiatuszki ★★★ denwerek_m: KRACIAK: ludowa chusta w szkocki deseń ★★★ MARMUREK .W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "geometryczny wzór na tkaninie" znajduje się 290 opisów do krzyżówki.. wzór, jaki tworzy nitka na tkaninie lub wzór powstałej dzianiny.. HAFTOWANIE.. Dekoracyjnie upięta w ozdobne fałdy tkanina.. deseń: Ozdobny wzór na tkaninie: Wielki leksykon krzyżówkowy ponad 580 tys. hase .Hasło "ozdobny wzór na tkaninie lub posadzce" posiada 1 definicję do krzyżówki w słowniku.. Wszystkie rozwiązania dla TKANINA UŁOŻONA W DEKORACYJNE FAŁDY.. ozdobny wzór na tkaninie lub posadzce.. Tapety, które udają tkaniny potęgują ciepłą atmosferę w sypialni oszukując nasz ..

Hasło do krzyżówki "Wyszywać wzór na tkaninie" Poniedziałek, 18 Maja 2020.

Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Hasło Określenie hasła; .. Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .Ozdobny wzór na tkaninie krzyżówka.. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do słowa "deseń" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Gurowa - z tkaniny bawełniano - wełnianej w rytmicznie powtarzające się pionowe.. Dekoracyjnie upięta w ozdobne fałdy tkanina.. Drobny wzór, deseń na tkaninie.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Wzór na tkaninie hasło do krzyżówki, Wzór na tkaninie krzyżówka, Wzór na tkaninie krzyzowka, Wzór na tkaninie szarada, Wzór na tkaninie haslo krzyzowka, Wzór na tkaninie haslo, Wzór na tkaninie odpowiedź, Wzór na tkaninie jolka Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.. Nie, wysiądziemy na krzyżówce.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "ozdobny wzór wyszyty na tkaninie" znajduje się 1 definicja do krzyżówki.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!.

wzór na tkaninie przypominający układ igieł jodły - Hasło do krzyżówkiFałdy na tkaninie krzyżówka.

Słowo.Ozdobny wzór wycięty z tkaniny lub skóry naszyty na tło innej tkaniny - Hasło do krzyżówki ⚐kobieta wygłaszająca mowy, przemówienia lub zabierająca głos na zebraniu: polowanie z nagonką na grubego zwierza: cienka tkanina bawełniana: drzewo o drobnych skórzastych, zimotrwałych liściach, w Polsce uprawiane jako krzew ozdobny: miasto nad Sanem: stalowa lina na statku: naśladowca ptasich głosów: trąba powietrzna znad Zatoki .Hasło krzyżówkowe "ozdobny wzór wycięty z tkaniny lub skóry, naszyty na inną tkaninę" w leksykonie krzyżówkowym.. Słowo "deseń" w słownikach zewnętrznychNa tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Wzór w drobne kwiatki na lekkiej tkaninie hasło do krzyżówki, Wzór w drobne kwiatki na lekkiej tkaninie krzyżówka, Wzór w drobne kwiatki na lekkiej tkaninie krzyzowka, Wzór w drobne kwiatki na lekkiej tkaninie szarada, Wzór w drobne kwiatki na lekkiej tkaninie haslo krzyzowka, Wzór w drobne kwiatki na lekkiejRozwiązaniem tej krzyżówki jest 4 długie litery i zaczyna się od litery O Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę kamień ozdobny jak cienka tkanina bawełniana , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt