Wzór pepitki krzyżówka

Pobierz

pokaż hasło: 8 nie zasłużył na kołacze.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. oraz link do następnej wskazówki: możesz chcieć poznać treść pobliskich tematów .Rozwiązanie Zwierciadło - Krzyżówka nr 12/2019 POZIOMO.. ozdabiać coś wzorem , deseniem w groszki.. Co prawda nie na ubraniach, ale na ścianach i sklepieniach.. HasłoSłowo wzór posiada 236 synonimów w słowniku synonimów.. pokryty deseniami, wzorami.W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "falisto mieniący się wzór" znajduje się 1 definicja do krzyżówki.. Potrafi być elegancka, casualowa, sportowa, wieczorowa, poważna lub zabawna.. deseń w drobną kratkę.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "wzór na serwecie" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. nałożyć jeden deseń lub wzór na drugim.. deseń na tkaninie w postaci drobnej, dwukolorowej kratki.. Pepitka (nazywana "psim zębem" lub "kurzą stopką") jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych motywów w historii mody.. Poziomo: 1 .Główną zaletą naszego serwisu jest ogromna baza słów i pytań, według których można znaleźć właściwe warianty odpowiedzi.. Określenie.Krzyżówki on-line.. Wszyscy.. pokaż hasło: 9 szata,co zdobi człowieka.. pepitka.Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. zdobić deseniem, układać deseń..

Prawdziwe kefije mają nieco inny deseń, chociaż bardzo zbliżony do pepitki.Hasło "szablonowy wzór" posiada 15 definicji do krzyżówki w słowniku.

pokaż hasło: 10 tułaczka po bezludnej wyspie .Symbole i nazwy pierwiastków chemicznych - budowa atomu - Wzory sumaryczne - sole - Tlenki- nazwy i wzory - właściwości tlenu - Roztwory wodne - atom- pojęcia Społeczność Klasa 7 ChemiaRozwiązaniem tej krzyżówki jest 6 długie litery i zaczyna się od litery R Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę drobny wzór na materiale , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Gotowy wzór powielany wielokrotnie Odpowiedzi : Odpowiedź to : SCHEMAT Pamiętaj, że zawsze będę wspominał główny temat gry : Krzyżówki wyspy Odpowiedzi, link do aktualnego poziomu : Wyspa 1 Poziom 3 Hasło 1 Krzyżówki wyspy i link do następnej wskazówki Krzyżówki wyspy Jego miejsce jest w koszu.. nie mający deseni , wzorow , nadryków.. Klinij w określenie obok diagramu.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "falisto mieniący się wzór" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. Synonimy słowa wzór: model, norma, wzorzec, kanon, reguła, zasada, autorytet, prawidło, mistrz, standard, przepis, ideał, pierwowzór, forma, fason, szablon, imperatyw, prototyp, przykład, schemat, drogowskaz, nakaz, dogmat, wzornik, formuła, uzus,Historia popularnej kratki..

Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Hasła i odpowiedzi do krzyżówek na pytanie "Wzór większy od pepitki".

Wyszukaj krzyżówkę .. Przyjazny interfejs zapewni szybkie wyszukiwanie słów z 3, 4, 5 lub więcej liter.rycerz kastylijski, wzór cnót ★★★ AŻUR "podziurawiony" wzór ★★★ CÓRA: bierze wzór z mamy ★★★ HAFT: wzór na obrusie ★★★ KRÓJ: wzór, fason ★★ MORA: niepożądany wzór na ekranie tv ★★★ OKAZ: wzór lub rzadki egzemplarz ★★★ FASON: krój, wzór ubrania ★★ IDEAŁ: wzór, doskonałość ★ KALKA: przerysowany wzór ★★★ KRATA: geometryczny wzór na tkaninie ★★★ MODŁA: dawniej; wzór model ★★★ ROLANDGenerator krzyżówek umożliwia utworzenie 20-hasłowej krzyżówki na podstawie haseł/opisów podanych przez użytkownika lub wylosowanych z bazy haseł polskich i angielskich.. Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.wzór, fason.. pokaż hasło: 7 stryj po kądzieli.. niepożądany wzór na ekranie tv.. deseń na tkaninie w postaci drobnej dwukolorowej kratki lub równoległych pasów.. W XIII wieku ten wzór zauważono na Bliskim Wschodzie.. Można go również dostrzec na znanych każdemu arafatkach, jednak tych w europejskiej wersji.. RYBA.Pepitka - wzór z "pazurem".. Drobny wzór, deseń na tkaninie lub na tapecie.. Przyjazny interfejs zapewni szybkie wyszukiwanie słów z 3, 4, 5 lub więcej liter.Podobne krzyżówki.. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.wzór ★★ FASON: krój, wzór ubrania ★★ IDEAŁ: wzór, doskonałość ★ KALKA: przerysowany wzór ★★★ KRATA: geometryczny wzór na tkaninie ★★★ ROLAND: wzór cnót rycerskich z poematu ★★ RZUCIK: drobny wzór na tle ★★★ JODEŁKA: wzór z drobnymi skosami ★★★ KAINICI: gnostycka sekta z II w., stawiali Kaina .Główną zaletą naszego serwisu jest ogromna baza słów i pytań, według których można znaleźć właściwe warianty odpowiedzi..

To zadziwiające, jak bardzo niezwykły jest ten prosty z pozoru ...wzór do naśladowania - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "wzór do naśladowania": PRZYKŁAD IDEAŁ WZORZEC MISTRZ MODŁA SZABLON PROTOTYP DOSKONAŁOŚĆ AUTORYTET MANIERA BIBLIA KALKA WODA SITO AUTOMAT ROBOT ANDROID IMITACJA MODEL PIERWOWZÓRwzór z bonem - krzyżówka.

Mamy 9 rozwiązań .. Słowo.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "wzór na serwecie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. Łączy w sobie tradycję z nowoczesnym, wyrafinowanym stylem.. 1 wzór dla figury.. Definicje do hasła: automatyzm; klisza; koleina; konwencja; maniera; paradygmat; rutyna; schemat; stereotyp; szablon; sztampa; sztanca;wzór, deseń na tkaninie w formie gałęzi z jedliny Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąHasło krzyżówkowe "wzór na serwecie" w słowniku szaradzisty.. Przyjazny interfejs zapewni szybkie wyszukiwanie słów z 3, 4, 5 lub więcej liter.Nasz wzór do naśladowania Odpowiedzi : Odpowiedź to : AUTORYTET Pamiętaj, że zawsze będę wspominał główny temat gry : Krzyżówki wyspy Odpowiedzi, link do aktualnego poziomu : Wyspa 5 Poziom 11 Hasło 2 Krzyżówki wyspy i link do następnej wskazówki Krzyżówki wyspy Ślizgowe lub kulkowe.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "wzór z bonem": ABONENT DRUK EBONIT AŻUR DESEŃ MOZAIKA KRATA IDEAŁ HAFT OKAZ MODŁA ETOS FASON SZABLON NORMA FORMUŁA ADAMASZEK APLIKACJA SCHEMAT TYP.. ozdabianie czegoś wzorem , deseniem w groszki.. wzór, przykład, ideał, wcielenie - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter.. wzór lub rzadki egzemplarz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt