Formularz pcc 3 do pobrania

Pobierz

Treści zamieszczone w serwisie udostępniamy bezpłatnie.. PODPIS PODATNIKA 25.. PODATEK DO ZAPŁATY Kwota podatku do zapłaty Kwota z poz. 54 deklaracji PCC-3.. Dostępne wzory i formaty do pobrania: doc_7960-0.pdf doc_7960-0.xlsmDeklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych, zwany także w skrócie PCC.. Nazwa pełna, REGON* / Nazwisko, pierwsze imię, data urodzenia, PESEL **Formularz PCC 3/A składany wraz z PCC 3 jeśli w podstawowym druku nie udało się zmieścić informacji o wszystkich podatnikach zobowiązanych do zapłaty podatku.. 2015, poz. 1999 (załącznik 1a) Formularz obowiązuje od dnia 1 stycznia 2016 r. AKTUALIZACJA FORMULARZA.. WYPEŁNIĆ NA MASZYNIE, KOMPUTEROWO LUB RĘCZNIE, DUŻYMI, DRUKOWANYMI LITERAMI, CZARNYM LUB NIEBIESKIM KOLOREM.. Następnie użytkownik zostaje przekierowany na kolejną stronę, gdzie do wyboru ma dwie możliwości wypełnienia PCC-3:Jeśli umowa została zawarta pomiędzy więcej niż jednym kupującym, musimy wypełnić dodatkowy załącznik PCC-3 A. Pobierz niżej druk PCC-3 w formacie .pdf, do wypełnienia ręcznie, klikając na zdjęcie poniżej.. PCC-3 (5) 2/3 D. OBLICZENIE NALEŻNEGO PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH, Z WYJĄTKIEM UMOWY SPÓŁKI LUB JEJ ZMIANY Rodzaj czynności cywilnoprawnej (w tym zmiana umowy, orzeczenie sądu lub ugoda) Podstawa opodatkowania określona zgodnie z art.6 ustawy (po zaokrągleniu do pełnych złotych) zł Stawka podatku określona zgodnie z art.7 .PCC-3(2) 2/3 D. OBLICZENIE NALEŻNEGO PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH, Z WYJĄTKIEM UMOWY SPÓŁKI LUB JEJ ZMIANY Rodzaj czynności cywilnoprawnej (w tym zmiana umowy, orzeczenie sądu lub ugoda) Podstawa opodatkowania 2) określona zgodnie z art.6 ustawy (po zaokrągleniu do pełnych złotych) zł Stawka podatku określona zgodnie z art .PCC-3/A INFORMACJA O POZOSTAŁYCH PODATNIKACH 2..

Identyfikator przyjmującego formularz 78.

Deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych (wersja 5) Dz.U.. DANE IDENTYFIKACYJNE PODATNIKA .W tym miejscu znajdziesz formularze PCC do druku.. Dokument do pobrania Form-PCC3 pcc-3-05-012Strona główna » Prawo, dokumenty, przepisy » Wzory dokumentów » PCC-3 - formularz PCC-3 do pobrania Formularz PCC-3 w formacie PDF (kliknij w ikonkę, aby pobrać) Formularz PCC-3 to obowiązująca od 01.01.2007 roku deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilno prawnych.Opis dokumentu.. MOŻNA SKŁADAĆ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ rozliczysz PCC - wybierz formularz, wypełnij go i prześlij online.. PODPIS PODATNIKA I OSÓB REPREZENTUJĄCYCH PODATNIKA WYMIENIONEGO W CZĘŚCI B E.1.. Formularz PCC 3A jest uzupełnieniem druku PPC3 w którym należy podać informację o pozostałych podatnikach.. Od 2016 r. deklarację PCC-2 składasz tylko elektronicznie!. Masz 14 dni na złożenie deklaracji od daty zawarcia umowy pożyczki.. 2015, poz. 1999 (załącznik 1b) Formularz obowiązujący od dnia 1 stycznia 2016 r.Cześć w dzisiejszym materiale przedstawię wam wypełniony wzór deklaracji PCC-3, który zwyczajowo składamy po zakupie auta w naszym urzędzie skarbowym.. PCC 3 - deklaracja podatku od czynności cywilnoprawnych.. Korzystanie z treści opublikowanych w serwisie podatki.gov.pl, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa Finansów.PCC-3 - formularz PCC-3 do pobrania - Formularz PCC-3 w formacie PDF (kliknij w ikonk, aby pobra)..

Numery oznaczają numery pól w formularzu PCC-3.

Deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych.. następne formularze:Dowiedz się, czym jest deklaracja PCC-3, pobierz darmowy wzór w PDF i sprawdź jak wypełnić formularz PCC-3 online na jakiwniosek.pl.Formularz PCC-3.. Deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych, zwany także w skrócie PCC.. w cz. B tutaj wpisz NIP kupującego czyli swój.. Data dokonania czynności (dzień - miesiąc - rok) wpisz datę zawarcia umowy kupna sprzedaży.Najnowsza wersja formularza PCC-3 (5) obowiązuje od dnia 1 stycznia 2019 r. Formularz PCC-3 składają podatnicy podatku od czynności cywilnoprawnych.. Druk wypełniany przy zawieraniu wybranych umów cywilnoprawnych, pomiędzy osobami fizycznymi nie prowadzącymi .PCC-3.. Druk PCC-3 należy złożyć w Urzędzie Skarbowym, właściwym dla miejsca zamieszkania podatnika, w.Jak w większości formularzy składanych do urzędu, w lewym górnym rogu dokumentu należy podać numer identyfikacji podatkowej - NIP, a następnie przejść do .Załącznik do deklaracji PCC-3.. W Twojej przeglądarce ciasteczka zostały wyłączone.. Data wypełnienia deklaracji (dzień - miesiąc - rok)Poniżej możesz zobaczyć oraz ściągnąć formularz, który Cię interesuje.. Termin jego złożenia wraz z zapłatą podatku do urzędu skarbowego wynosi 14 dni od dnia powstania obowiązku podatkowego.Można tam znaleźć nie tylko formularz PCC-3, ale też PCC-2 i PCC-3/A..

Do pobrania za darmo: Deklaracja PCC-3 - plik pdf.

W tym miejscu znajdziesz formularze do druku, które możesz wydrukować, wypełnić i osobiście zanieść do właściwego urzędu.. Poniżej znajduje się plik zeznania podatkowego PCC-1.. Poniżej znajduje się plik zeznania podatkowego PCC-1/A.. Jeśli nie masz programu do odczytu .pdf, to pobierz sobie polski, malutki i darmowy SUMATRA PDF → TUTAJ.Do pobrania za darmo: e-Deklaracja - formularz VAT-7 (20) - plik pdf.. Załączniki i podpisanie PCC-3 Do deklaracji podstawowej można załączyć formularz PCC-3/A informujący o pozostałych stronach umowy.. Druk PCC-3 należy złożyć w Urzędzie Skarbowym, właściwym dla miejsca zamieszkania podatnika, w.Formularz PCC 3A jest uzupełnieniem druku PPC3 w którym należy podać informację o pozostałych podatnikach Dokument do pobrania Form-PCC3-A Druk PCC-3 Druki , Druki PCC 10 czerwca, 2019 10 czerwca, 2019 Piotr 0 Comments77.. Nazwisko 27.. Formularze w wersji interaktywnej znajdziesz w zakładce e-Deklaracje.D.. Kliknij tutaj aby ściągnąć plik w formacie PDF na dysk i wydrukować.. Uwaga.. 2015, poz. 1999 (załącznik 1a) Formularz obowiązuje od dnia 1 stycznia 2016 r. PCC-3/A - Informacja o pozostałych podatnikach (wersja 3) Dz.U.. Tagi: Druk Pcc 3 Do Pobrania Druki Pcc 3 Do Pobrania jak napisać zeznanie podatkowe pcc-3 pcc-3 2012 pcc-3 do pobrania pcc-3 zeznanie Pit Pcc 3 Do Pobrania wzór zeznania podatkowego zeznanie podatkowe..

Poniżej opisane są pola formularza PCC-3, by ułatwić Ci jego wypełnienie.

DANE IDENTYFIKACYJNE PODATNIKA Należy podać dane identyfikacyjne podatnika wymienionego w części B deklaracji PCC-3.. Opel opinie.Film pokazuje jak w kilku prostych krokach złożyć deklarację PCC-3 po zakupie samochodu bez konieczności wizyty w Urzędzie Skarbowym.Przejdź do artykułu ›.. Podate.Poniżej znajduje się plik zeznania podatkowego PCC-3.. Aktualne ogoszenia sprzeday z komisw samochodowych oraz od osb prywatnych.. Masz 14 dni na złożenie deklaracji od daty zawarcia umowy pożyczki.. Rodzaj podatnika (zaznaczyć właściwy kwadrat): 1. podatnik niebędący osobą fizyczną 2. osoba fizyczna 5.. Cookies są wymagane do korzystania z tej witryny.PCC-3 - Deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych (wersja 5) Dz.U.. Jeśli samochód ma współwłaściciela należy dodatkowo złożyć formularz PCC-1/A.. Podpis przyjmującego formularz PCC-3 (4) 3 /3 POLA JASNE WYPEŁNIA PODATNIK, POLA CIEMNE WYPEŁNIA ORGAN PODATKOWY.. Imię 26.. Data dokonania czynności (dzień - miesiąc - rok) └────┴────┘-└────┴────┘-└────┴────┴────┴────┘ 3. nr └────┴────┘ Załącznik do deklaracji PCC-3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt