Napisz sprawozdanie z wycieczki

Pobierz

dzieci odwiedziły Ogród Zoologiczny w Krakowie.. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia.Sprawozdanie z wycieczki do Ojcowa - opracował zespół ucz.. 85% Sprawozdanie z wycieczki do Jastrzębiej Góry klasy II "b" Publicznego Gimnazjum w Walimu; 84% Wycieczka do WarszawyW sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Zobacz też: Tylko u nas!. Może mieć charakter ustny lub pisemny.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. To nie tyle kopia prawdziwego kanału, co aranżacja przestrzenna, w której pomysłodawcy zadbali o szczegóły i wyłożyli całe przejście cegłą.Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano,.74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy..

Jak napisać sprawozdanie?

Temat zadania domowego brzmiał następująco: "Byłaś niedawno na weekendowej wycieczce w Gdańsku.. To co ważne - sprawozdanie musi mieć trzyczęściową kompozycję, tj.Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. Wycieczka jest jednym z najsympatyczniejszych momentów w życiu każdej klasy.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki.. W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. W tym dla dniu klas 4-6 była zaplanowana wycieczka do oczyszczalni ścieków.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Można napisać sprawozdanie z wycieczki szkolnej, z zawodów, z dyskoteki szkolnej, z lektury, ze sztuki teatralnej, z dyskusji..

2010-02-26 15:32:37 Napisz sprawozdanie z wycieczki .

Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Oto przykład: Dzień Matki w naszej klasie (sprawozdanie z przygotowań i przebiegu uroczystości klasowej) Najpierw na specjalnym zebraniu bardzo starannie zaplanowaliśmy spotkanie w klasie z naszymi mamami.Tym "kanałem" przechodzimy z powrotem na dół, a więc schodzimy z antresoli, a tym samym w metaforycznym ujęciu: "przemieszczamy się ze starówki do śródmieścia".. W dniach 25 i 26 maja uczniowie klas 4-6 pojechali na wycieczkę krajoznawczą do Ojcowa i jego okolic.. W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. Celem wyjazdu .sprawozdanie z wycieczki do oczyszczalni ścieków W czwartek 23.4.2015 pojechałem do szkoły..

Dziś chcę Wam pokazać sprawozdanie napisane przez Ingę, moją uczennicę.

Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. W tym wydarzeniu brali udział uczniowie klasy I, II oraz III Gimnazjum w Zespole Szkół w Wysokiem.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Sprawozdanie, czyli np. relacja z wycieczki, to kolejny tekst wymagany na certyfikacie na poziomie B1.. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. Celem wycieczki było zapoznanie się z najciekawszymi atrakcjami stolicy oraz samym miastem, a […]Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. 2014-01-13 20:18:21 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład..

Napisz sprawozdanie z tego wyjazdu (170 słów)".Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy .

W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. To jeden z tekstów, który musicie umieć napisać, jeśli przygotowujecie się do certyfikatu na poziomie B1.. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąNapisz sprawozdanie z wycieczki klasowej do Krakowa lub Torunia?. Możemy więc pisać sprawozdanie czy relację z urlopu, wakacji, wyjazdu, konferencji, koncertu i wielu, wielu innych wydarzeń, w których braliśmy udział.. Klasy podzieliły się na trzy 18 osobowe grupy.. Droga minęła .JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. We wtorek, 11 września 2019 roku, klasa Vb była na wycieczce w Akwarium Gdyńskim, które znajduje się na skwerze Kościuszki w Gdyni.. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Każda z grup wsiadła do przydzielonego busa.. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od I piętra, gdzie obejrzeliśmy zbiornik mieszczący największąSprawozdanie pierwsze: Jedziemy na wycieczkę.. kl. V pod kierunkiem Wiktorii G. Iza E., Julia S., Dawid G. Opublikowano: czwartek, 11, czerwiec 2015 05:48 | Sylwester Byzdra | Drukuj | E-mail | Odsłony: 2597.. Wycieczka została zaplanowana i przygotowana perfekcyjnie, (p rzez panią Agnieszkę Szulc) dzięki temu, plan został .Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Drukuj Szczegóły Utworzono: 20 czerwiec 2018 Poprawiono: 14 październik 2018 W słoneczny, piątkowy poranek (15.06.2018r.). Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Tytuł powinien jasno określać wydarzenie, którego dotyczy sprawozdanie np. "sprawozdanie z wycieczki do X organizowanej przez Y w dniu Z" albo "sprawozdanie z konferencji naukowej X .Wycieczka do ZOO była kolejną ciekawą przygoda dla dzieci z naszego przedszkola.. uczniowie klas O-III spotkali się pod kościołem w Starej Białej, aby wraz z nauczycielami wyruszyć w podróż do Torunia.. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Wydarzenia Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zakopanego Szczegóły Opublikowano: wtorek, 24, czerwiec 2014 15:18 Do Zakopanego!. O godzinie 8:30 wyszliśmy przed szkołę , tam czekały na nas 3 busy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt