Protokół zwrotu allegro

Pobierz

Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód.. W zakładce Kupione znajdź przedmiot, który chcesz zwrócić i kliknij szczegóły.. protokÓŁ zwrotu towaru produkt zgŁaszany do zwrotu nazwa towaru nazwa uŻytkownika poniŻej proszĘ wpisaĆ dane: adres firmy uwaga!. Przedmiot powinien zostać odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie.. Sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu towaru, jeśli dotyczy to płyt z muzyką i filmami oraz nośników z programami komputerowymi dostarczonych w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.Protokół zwrotu towaru.. Wartość zamówienia (bez kosztów wysyłki) …………………………………………………….……….…….……….Zasady zwrotów i reklamacji - Pomoc Allegro.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, jak zwrócić przedmiot, kiedy możesz to zrobić, kto ponosi koszty zwrotu przesyłki, na czym polega gwarancja.. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Informacje o Protokół zwrotów - w archiwum Allegro.. PROTOKÓŁ REKLAMACJI/ZWROTU* TOWARU DANE OSOBOWE: Imię i nazwisko nabywcy:_____ Nick Allegro/nr zamówienia w sklepie internetowym*:_____ Adres zamieszkania:_____Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu..

Nazwa użytkownika allegro …………………….…..……………..

Do zwrotu wysyłam towar nowy, nienoszący żadnych śladów użytkowania, zabrudzeń, niepożądanych zapachów.. Koszty przesyłek w przypadku reklamowania towaru pokrywa kupujący.Protokół zwrotu towaru - charakterystyka.Kup teraz na Allegro.pl za 9 zł - 173-3E Protokół zwrotu dla kasa fiskalna ).. Data zakończenia 2013-07-18 - cena 3,50 zł Aplikacja Allegro Aplikacja AllegroProtokół dla kas fiskalnych przyjęcia zwrotu towaru lub reklamacji towaru (usługi) TYP: 173-3E format: A5 rodzaj papieru: samokopiujący oprawa: bloczek 80 kartek druk: jednostronny (oryginał + 1 kopia) zastosowanie: faktury i inne dokumenty wynikające z przepisów o podatku od towarów i usługInformacje o 173-3E Protokół zwrotu dla kas fiskalnych - w archiwum Allegro.. zwortowi podlega towar: zgodnie z ustawĄ o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.. Wybierz opcję zwróć część lub całość zakupu, uzupełnij dane i kliknij zgłoś zwrot sprzedającemu.. Data zakończenia 2014-01-20 - cena 21,65 złpełnomocnictwo do składania reklamacji udzielone przez Allegro dokumenty wymagane w zgłoszeniu reklamacyjnym - otrzymasz ich listę, gdy w formularzu wybierzesz powód zgłoszenia reklamacyjnego, np. w przypadku przesyłki uszkodzonej będą to: formularz reklamacyjny, protokół nadania/list przewozowy, protokół szkody spisany z kurierem i potwierdzenie wartości przesyłki.Informacje o Protokół reklamacji / zwrotu towaru A5 - w archiwum Allegro..

Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.

Jako sposób wysyłki wybierz Allegro InPost i wygeneruj kod zwrotu.Nie ma ustawowego obowiązku zwrotu towaru w oryginalnym opakowaniu.. Sprzedający dostanie informację, że zwracasz towar wybraną przez siebie metodą dostawy.Znajdziesz je na stronie oferty - w zakładce Zwroty: Aby odesłać przedmiot.. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty].. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.Znajdzie go w zakładce Kupione - gdy kliknie w link "szczegóły" przy zamówieniu, które chce zwrócić.. Dowiedz się więcej.Jako sposób wysyłki wybierz Allegro InPost i kliknij [Wygeneruj kod zwrotu] - kod będzie Ci potrzebny do zwrócenia przesyłki, a otrzymasz go w wiadomości SMS.. Gdy klient wypełni i wyśle Formularz zwrotów, poinformujemy cię o tym e - mailem.zwrot nie bĘdzie rozpatrywana, bez poprawnie wypeŁnionego formularza zwrotu towaru.. Dla jednego zamówienia możesz wygenerować tylko jeden kod zwrotu (za wyjątkiem zamówień, które przyszły do Ciebie w więcej niż jednej przesyłce)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt